19-07-2024

VIDEO: Babai detyron vajzën të ‘nënshkruaj’ kontratë për të mos gjetur të dashur deri në 2041

Marrëdhënia mes babait dhe vajzës është e veçantë. Një baba është bërë viral me një shaka që ka bërë me vajzën e tij, ku e detyron të mos gjejë të dashur. Manel Moreira postoi videon në Tiktok, ku bën 4-vjeçaren të “nënshkruajë” një kontratë që nuk do të gjejë të dashur deri në 2041.

E mahnitshme është se vajza e tij jo vetëm që… firmos (duke mbajtur syze dielli për t’i dhënë stil momentit), por edhe pozon me trikon ku shkruhet që të mos gjejë partner, nën tingujt e…Champions League. Videoja që është bërë virale ka marrë shumë komente.

“Ajo do të ndihet e tradhëtuar kur të kuptojë se çfarë ka firmosur sapo të rritet”, i shkruan një ndjekës.

@manelhenr

Contract signed, here we go confirmed @fabrizioromano ✅ #funny #humour #fyp #champions

♬ UEFA Champions League Anthem (Full Version) – UEFA & Tony Britten

 

Asnjë koment

Comments are closed.