15-07-2024

VIDEO: Reperi shqiptar bën gjestin e veçantë për Xhakën dhe Shaqirin

Djemtë shqiptarë në futboll na bënë edhe njëherë krenare me fitoren në ndeshjen Zvicër-Serbi, që u mbajt pak dite më parë. Sigurisht, goli që shënoi njëri prej tyre bëri bujë kudo. Së fundmi, një gjest të veçantë për dy futbollistët shqiptarë ka bërë dhe reperi i njohur, Capital T.

Ky i fundit, teksa ndodhej në një koncert në Zvicër javën që kaloi, i kërkoi fansave që të thërrisnin në kor Granitit dhe Xherdanit. “Kështu e festuam fitoren javën e kaluar në Cyrih. 🤩 Duhet ta bëja për vëllezërit e mi Xherdi X Xhaka 🔥🔥🔥 Suksese sonte dhe gjithmonë vllazni 🤲🏻”, ka shkruar ai.

 

/abcnews.al

Asnjë koment

Comments are closed.