08-12-2023

VIDEO: Shpullat në modë së fundi, tenisti afrikan nuk përmbahet me rivalin

Shpulla Will Smith ndaj Chris Rock në ndarjen e çmimeve Oscar nuk është harruar. Pasi bëri xhiron e internetit, tani kanë nisur ta aplikojnë edhe në botën e sportit.

Në një turne tenisi të rinj në Gana, 15-vjeçari Michael Kouame ishte nevrik në përfundim të ndeshjes dhe goditi me shuplakë Raphael Nii Ankra.

Francezi nuk e përjetoi mirë humbjen dhe në fund ia dha dorën kot rivalit, pasi më pas e goditi dhe për pas desh nisi një sherr të madh, pasi familjarët e ganezët që ishin të pranishëm reaguan për të mbrojtur të afërmin e tyre. / abcnews/ GazetaePrizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.