16-08-2022

Videoja +18 që ‘dogji’ politikanin turk, dha dorëheqje pas publikimit

Kryeministri i Qipros së Veriut, Ersan Saner, sot paraqiti dorëheqjen nga të gjitha pozicionet dhe njoftoi se po largohet nga politika.

Arsyeja që e çoi Saner në vendimin për t’i dhënë fund karrierës së tij politike është një video plus 18,  në të cilën shfaqet ai dhe politikanët e tjerë.

Video rozë që e detyroi atë të japë dorëheqjen nga të gjitha postet e tij, është publikuar në rrjetet sociale  dhe menjëherë është bërë virale.

Saner shfaqet në një ambient ​​të ngjashëm me zyrën, duke i dhënë “udhëzime” një gruaje se si zhvishet. /GE

VIDEO KËTU

 

Asnjë koment

Comments are closed.