18-06-2024

Vidhen para e stoli ari në Prizren

Policia ka njoftuar për vjedhje në disa shtëpi në Prizren, por nuk ka dhënë hollësi,  përveç asaj se hajdutët raportohet të kenë vjedhur stoli ari dhe para, raporton “Gazeta e Prizrenit”.

“Është raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në disa shtëpi, ku kanë arrit të kryejnë vjedhjen e disa stolive të arit dhe para të gatshme”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Rasti është duke u hetuar. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.