18-01-2022

Vidhen para të gatshme dhe gjëra me vlerë në një shtëpi në Prizren

Një rast i vjedhjes ka ndodhur në një shtëpi të Prizrenit.

Sipas policisë, një person ka njoftuar se nga shtëpia e tij janë vjedhur para të gatshme si dhe gjëra të tjera me vlerë, raporton Gazeta e Prizrenit.

Nuk njoftohet për lokacionin ku ndodhi rasti.

Raporti i PK-së:

VJEDHJE E RËNDË

Prizren 26.12.2021. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur para të gatshme si dhe gjëra të tjera me vlerë. Njësiti policor është duke hetuar rastin. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.