19-01-2021

Vidhet një veturë në Suharekë, kapet “hajduti”

Policia ka njoftuar për vjedhjen e një veture në Suharekë dhe kapjen e të dyshuarit.

Rasti ka ndodhur në rr. “Hajdin Berisha”, ndërsa më pas vetura i është kthyer pronarit,  transmeton Gazeta e Prizrenit.

“Suharekë 25.11.2020 – 21:04. Ankuesi mashkull  kosovar  ka raportuar se i është vjedhur vetura e tij me targa vendore. Policia gjatë kërkimit ka hasur në veturën e vjedhur e cila i është kthyer pronarit. I dyshuari mashkull është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.