25-09-2020

Vritet në mënyrë të tmerrshme një 17 vjeçar nga Malisheva

Dëshmitarët kanë treguar se i riu u goditë me mjete të forta nga një grup të rinjsh.

Policia e Kosovës ka dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.Për të njëjtit Prokuroria e Shtetit ka caktuar masën e arrestit.

Asnjë koment

Comments are closed.