24-10-2020

Xhaka kacafytet me serbin, Bojan Dubajic në fund të ndeshjes

Arsenal e eliminoi BATE Borisovin nga Liga e Evropës. Arsenal kaloi tutje në Ligën e Evropës, duke e eliminuar BATE Borisovin me rezultat të përgjithshëm, 3:1.

Por, në fund të ndeshje, Granit Xhaka pati një përleshje me anëtarin e skuadrës mysafire, Bojan Dubajic, përcjell lajmi.net.

Lojtari serb bëri një ndërhyrje të palejuar në Nacho Monrealin, ndërsa Xhaka u përlesh me të në fund të ndeshjes.

Më poshtë mund ta shikoni përleshjen mes Xhakës dhe Dubajic. /Lajmi.net/

Asnjë koment

Comments are closed.