30-10-2020

Xhaka me fjalë të mëdha për Kosovën në ditëlindjen e njëmbëdhjetë të saj

Futbollisti shqiptar i cili luan për ekipin e Arsenalit, Granit Xhaka, e ka uruar Kosovën për ditëlindjen e 11-të të saj, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri nëpërmjet postimit të një fotografie në të cilën shihet bashkë me bashkëshorten e tij, Leonitën.

“Gëzuar 11 vjetorin e pavarsisë Kosovë. Paqe, mbarësi dhe begati për gjithë popullin shqipëtar. 👏👏🎉🇽🇰🇦🇱”, ishte urimi i Xhakës në Instagram./Lajmi.net/

Asnjë koment

Comments are closed.