‘Xhbanja’ tregon arsyen e largimit nga “O sa mirë”

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura për publikun.

Ajo ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net.

Arjola zbuloi të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe tregoi me çka po merret aktualisht.

Ndër të tjera, aktorja konfirmoi se më nuk është pjesë e “O sa mirë” dhe tregoi arsyen e largimit nga ky serial.