30-05-2024

“Zana Berisha Kosovo”/ Videoja skandaloze e ish-missit që dyshohet për shantazh

Ish-missi i Kosovës, Zana Berisha, e cila u bë virale para disa vitesh me paraqitjen e saj skandaloze në evenimentin e madh të bukurisë “Miss Universe”, para disa ditësh është ulur në bankën e të akuzuarve në Gjykatën Themelore në Prizren. Berisha u arrestua nën dyshimet për shantazh ndaj ish të dashurit të saj, biznesmenit Isni Jemini dhe përfundoi në arrest shtëpiak.

Vajza që përfaqësoi Kosovën, kishte vështirësi të jashtëzakonshme të artikulimit jo në gjuhën angleze, por edhe në gjuhën shqipe. Kaq kishte mjaftuar që videot e saj të bëhen virale.

Sekuenca kur prezantohet me katër fjalë, ‘Zana Berisha from Kosovo’ ishte skandal në vete.

Ajo dëgjohet duke bërtitur para mikrofonit në mënyrë të pakontrolluar.

Nga minuta 00:22 mund ta shihni prezantimin e saj.

Më poshtë mund t’i gjeni të gjitha detajet në aferën në të cilën u përfshi së fundmi dhe përfundoi në arrest shtëpiak.

Asnjë koment

Comments are closed.