15-04-2021

Zhduket një e mitur në Prizren

Në Prizren është raportuar e zhdukur një e mitur.

Sipas policisë rastin e ka raportuar babai i të miturës.

Ai ka thënë se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar.

Asnjë koment

Comments are closed.