23-09-2020

Zhduket një femër në Prizren

Policia ka njoftuar se në fshatin Serbicë e Ulët të Komunës së Prizrenit është zhdukur një grua.

Rasti është raportuat nga babai i të zhdukurës. Sipas tij, vajza është larguar nga shtëpia e bashkëshortit dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj, raporton Gazeta e Prizrenit.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare, ka dalë nga shtëpia e bashkëshortit të saj, më nuk ishte kthyer dhe nuk dihet vend ndodhja e saj. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e PK-së.

Lexo edhe:

Asnjë koment

Comments are closed.