15-07-2024

Zhduket një person në Mamushë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një ka humbur një person në Mamushë.

Sipas policisë, djali ka daluar nga shtëpia para tre ditëve dhe dihet ende për vendodhjen e tij.

“Ankuesi mashkull kosovar me datën 22.09.2023 ka raportuar se djali i tij, viktima mashkull kosovar para tre ditëve ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij. Njësitë relevante të policisë janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar edhe prokurori”, thuhet në raportin e policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.