22-05-2024

Zhduket një vajzë në Prizren

Një vajzë është raportuar si e zhdukur në Prizren.

Sipas policisë ajo ka banuar në rrugën “Fehmi Lladrovci”.

“Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, njoftoi PK.

Mbështetur në raportet e Policisë raste të tilla ndodhin herë pas here./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.