16-04-2021

Zhduket që tri ditë një vajzë nga Prizreni

Një vajzë nga Prizreni është zhdukur qe tri ditë, raporton Gazeta e Prizrenit.

Në raportin 24 orësh të Policisë thuhet se rastin në polici e ka lajmruar ditën e djeshme babai i saj.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Ernest Koliqi, Prizren, 04.03.2021-17:00. Me datë 06.03.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Lexo edhe:

Shtetrrethimi serb në Lugishtë të Hasit, frikësimi i nxënësve dhe ngujimi i banorëve më 1998

Asnjë koment

Comments are closed.