19-07-2024

Zjarr në rajonin e Hasit, flakët afër shtëpive

Një zjarr ka shpërthyer në kodrën e fshatit Dedaj të Hasit, raporton Gazeta e Prizrenit.

Në videon e dërguar nga lexues të portalit, thuhet se përmasat e zharrit janë bukur të mëdha dhe se flaka është afër shtëpive, te pjesa “Boka” dhe se zjarri po përhapet.

 

Asnjë koment

Comments are closed.