03-08-2021

50 milionë për “Live it Up” nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam

Këngëtarja e njohur kosovare me famë botërore, Era Istrefi, kohëve të fundit ka ardhur me bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam, për këngën e Botërorit “Russia 2018”, “Live It Up”, këngë e cila tanimë numëron 50 milionë klikime në platformën “Youtube”.

 

Kjo këngë është publikuar që dy jave edhe me videoklip dhe po e shoqëron këtë muaj të Botërorit anembanë botës.

Ky padyshim është një sukses shumë i madh edhe për këngëtaren shqiptare Era Istrefi. /zëri

Asnjë koment

Comments are closed.