30-05-2024

Adelina rrëfen mungesën e saj në muzikë: Nuk kisha çfarë ndjenja të jepja

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismajli ka sqaruar publikisht përse ka munguar për disa kohë në muzikë.

E gjithë mungesa e saj lidhet me nënën e saj të ndjerë.

“Ka qenë një thyerje e madhe emocionale kur mami u nda nga jeta. Në atë moment e kam pasur plotësisht të pamundur të jem në skenë e mos t’i kemi dy sytë e mamit që më shohin. Nuk e pashë të arsyeshme të isha në skenë të këndoja”, tha ajo në emisionin NIN.

Ajo u shpreh se ndikoi mëmësia dhe ndryshimi i jetës.

“Nuk kisha çfarë ndjenja të jepja”, u shpreh Adelina. /noa.al/

Asnjë koment

Comments are closed.