01-04-2020

Akademi përkujtimore për 20-vjetorin e rënies së dëshmorit, Pal Paluca

Në 20-vjetorin e rënies së dëshmorit, Pal Paluca, nën patronatin e ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, sot mbahet Akademi përkujtimore.

Akademia mbahet nga ora 12:00 në Shtëpinë e Kulturës “Xhemajli Berisha”./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.