22-01-2022

AKR në Prizren sot do të vendosë për koalicionin

Aleanca Kosova e Re në Prizren, sot do të mbajë mbledhje për ta shqyrtuar çështjen e pozicionimit të saj, në prag të mbajtjes së balotazhit për kryetar të Prizrenit, raporton “Gazeta e Prizrenit”.

Sipas burimeve të besueshme të portalit ky subjekt është më afër koalicionit me PDK-në dhe përkrahjes së kandidatit për kryetar të opozitës, Shaqir Totajt. /GazetaePrizrenit.net/

Lexo edhe:

Nisma në Prizren pritet të vendosë për koalicionin, sot në mesditë

AAK në Prizren sot do të vendosë për koalicionin

Asnjë koment

Comments are closed.