25-07-2021

Aksident i rëndë mes një kamioni dhe një veture në afërsi të Landovicës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit, raporton Gazeta Express.

Sipas videos së dërguar nga një qytetar, shihet se në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe një veturë.

Asnjë koment

Comments are closed.