19-04-2024

Aksident i rëndë në Tepelenë, 4 të vdekur dhe 2 të plagosur ( Video )

Kjo është çfarë ka mbetur nga aksidenti fatal me 4 viktima dhe 2 të plagosur në Tepelenë, ku u përplasën 3 automjete.

Dy prej makinave janë shkatërruar thuajse tërësisht. Makinat e përfshirë në përplasjen fatale janë një Mercedes Benz, një Toyota dhe një BMW.

Dy të parat kanë dëmtime të shumta. Shkak i aksidentit dyshohet humbja e kontrollit për shkak të shpejtësisë së lartë të një prej automjeteve, si dhe lagështira në rrugë.

Asnjë koment

Comments are closed.