04-12-2020

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, përfshihen tri automjete

Si pasojë e pakujdesisë gjatë vozitjes, numri i aksidenteve në trafikun rrugor vazhdon të jetë shqetësues.

Në orët e mbrëmjës së sotme, një aksident ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, saktësisht ndërmjet Suharekës dhe fshati Duhël.

Indeksonline mëson se në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një kamionetë.
Lexo edhe:

Nga aksidenti ka edhe të lënduar, por që janë jashtë rrezikut për jetë.

Zjarrfikësit kanë publikuar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku është dashur edhe intervenimi i tyre.

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.