13-05-2021

Anëtari i LDK-së- Vjosa Osmanit: Shkofsh e mos u kthefsh!

hefi i kabinetit të Agim Veliut, Bajram Gecaj, ka reaguar sërish ndaj deklaratës së Vjosa Osmanit se i ka ndarë përfundimisht rrugët me LDK-në”.

“Rrugët me LDK-në i kam ndarë përfundimisht” … shkofsh e mos u kthefsh!”, ka shkruar Gecaj në Facebook.

Lexo Edhe:

Skandalet në arsimin prizrenas, ish-zv.drejtorët e shkollave marrin paga pa punuar

Vjosa Osmani, në një intervistë për Telegrafin ka thënë sot se ‘me LDK-në ka përfunduar gjithçka”.

Kujtojmë se prej momentit kur Osmani nuk e votoi rrëzimin e qeverisë së Kurtit dhe më vonë Hotin për kryeministër, rrugët e saj me LDK’në filluan të ndahen.

Osmani më vonë u shkarkua nga të gjitha pozitat brenda LDK’së duke mbetur vetëm anëtare e saj, ndërsa postin e saj të nënkryetares së LDK’së, e mori Avdullah Hoti./GE

Asnjë koment

Comments are closed.