24-10-2020

Aksident në lagjen “Bajram Curri” në Prizren

Reth orës 19:00, ka ndodhur një aksident trafiku në lagjen “Bajram Curri” të Prizrenit.

Në aksident kanë qenë të përfshira tri vetura, Golf 3, Golf 2 dhe Opel Astra. Në vendin e ngjarjes së pari ka dalur autoambulanca dhe më vonë edhe Policia.

Sipas dëshmitarëve, autoambulaca ka transportuar të lënduarit për trajtim mjekësor.

Njësitet policore po mirren me rastin./prizreni.tv/

Asnjë koment

Comments are closed.