19-01-2021

Aksident në Prizren, autoambulanca në vendngjarje

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Komunën e Prizrenit.

Në bazë të fotografive që kanë dërguar lexuesit e IndeksOnlinet shihet se në vendngjarje kanë arritur një njësit policor dhe autoambulanca.

Kujtojmë se Policia e Kosovës, ka apeluar për kujdes të shtuar dhe ngritje të vigjilencës në trafikun rrugor, pasi në këtë kohë janë shfaqur mjegulla dhe ngrica në rrugë.

Ndërsa, nuk raportohet për të lënduar!

Lexo edhe:

Kuvendari Baldedaj: Drejtoria Arsimit angazhoi burrin në Komision të pranimit, ndërsa gruan në atë të Ankesave (Video)

Asnjë koment

Comments are closed.