24-05-2022

Aksident në Prizren mes kombit dhe veturës, lëndohen dy persona

Në orët e pasdites ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime në autostradë, saktësisht te dalja e Veriut në Prizren.

Rastin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

Ai u shpreh se, në atë aksident trafiku kanë qenë të përfshira dy automjete, një kombi dhe një veturë.

Si pasojë e kësaj, dy drejtuesit e automjeteve kanë mbetur të lënduar.

Lexo edhe: 

Shaqir Totaj i PDK-së del i pari në Prizren pa votat e subjekteve në koalicion të VV-së

Asnjë koment

Comments are closed.