04-12-2020

Aksident në Prizren, një femër goditet nga vetura

Një femër është lënduar si pasojë e goditjes nga një veturë në Prizren, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, vozitësi mashkull kosovar me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësoren femër kosovare.

Lexo edhe:

Komuna e Prizrenit e 10-ta, pas Rahovecit e Suharekës për shërbimet administrative

 

Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. /GazetaePrizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.