18-06-2024

Aksident në Rahovec, ka të lënduar

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur pas mesnate në rrugën Xërxë-Rahovec.

Nga ky aksident besohet se ka persona të lënduar.

Policia dhe emergjenca janë paraqitur në vendin e ngjarjes.

Asnjë koment

Comments are closed.