26-01-2022

Aksion i madh i Policisë së Kosovës në Shtërpcë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka filluar një aksion i madh i Policisë së Kosovës në Shtërpcë.
Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se operacioni po zhvillohet nga Prokuroria Speciale, Task Forca dhe Njësitë e Specializuara.

Asnjë koment

Comments are closed.