24-11-2020

Alban Skënderaj zbulon pasurinë e tij! (foto)

Këngëtarët thuhet se fitojnë shumë para. Për më tepër kur ata janë dy në një familje.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cami janë një ndër çiftet më të njohura dhe më të sukseshme, në tregun muzikor të vendit tonë.

Alban Skënderaj, përmes një postimi në profilin e tij Facebook, ku në foto shfaqet Miriami me dy fëmijët, shkruan se ato janë edhe “pasuria ime”.

Duket se këngëtari nuk është edhe aq i dhënë pas anës materiale, ndonëse ndan shpesh imazhe ku shfaqet jeta e shtrenjtë që bën ai dhe familja e tij. /noa.al / GazetaePrizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.