04-12-2020

Albin Kurti infektohet me Coronavirus

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është infektuar me Coronavirus.

Albin Kurti ka njoftuar se para dy dite kishte pasur simptoma si kokëdhimbje, koll dhe dhembje e skuqje të syve.

Lexo edhe: 
Postimi:

Të nderuar anëtarë të Lëvizjes e qytetarë të Republikës,

Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim.

Gjithë të mirat,

Albini

Asnjë koment

Comments are closed.