20-06-2024

Albin Kurti, si rrallë herë shfaqet me syze dielli

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka marrë pjesë në manifestimin e organizuar për nder të 141 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit.

Kurti në këtë manifestim ka pasur një paraqitje jo të zakontë.

Lideri i Vetëvendosjes shihet me syze dielli.

Në këtë manifestim ishin të pranishëm edhe Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka dhe deputetë tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje. /Express/

Asnjë koment

Comments are closed.