22-10-2020

Anastasia del pa sytjena, fustani i bardhë i zbulon gjithçka

Anastasia Kvitko e ka publikuar një foto të re në Instagram e veshur ngushtë e shkurt por e gjithë vëmendja ka shkuar tek pjesa e sipërme e trupit të saj ku shihet se nuk ka veshur sytjena, shkruan lajmi.net.

Fustani i bardhë e ka tradhtuar keq, kështu duke i zbuluar gjoksin nën të cilin nuk ka veshur asgjë.

Anastasia në Instagram ndiqet nga mbi 9 milion njerëz dhe fotografitë e videot në të cilat shfaqet provokative kanë marrë shumë pëlqime.

Anastasia konsiderohet të jetë edhe njëra ndër konkurentet më të forta të Kim Kardashianit./Lajmi.net/

Asnjë koment

Comments are closed.