24-05-2024

Armend Zemaj-Vetëvendosjes në Kuvend: Pronto, pronto, tap darka

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj gjatë seancës së Kuvendit, kritikoi deputetët e Vetëvendosjes, duke u kujtuar deklaratat që kishin bërë gjatë kohës sa ishin në opozitë, por edhe tash në pushtet.

Kjo pas darkës së të hënës mes kryeministrit Kurti dhe kryetarit të PDK-së Memli Krasniqi.

“Pronto, pronto, tap darka”, u dëgjua t’i thotë deputeti i LDK-së deputetëve të Vetëvendosjes

Asnjë koment

Comments are closed.