20-05-2024

Arrestohet malazezi i kërkuar ndërkombëtarisht në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të kërkuar ndërkombëtarisht në Pejë dje rreth orës 11:40.

I arrestuari është shtetas malazez.

“Në bazë të urdhër-arrestit ndërkombëtar është arrestuar dhe dërguar në mbajtje i kërkuari shtetas malazez”, thuhet në njoftimin e PK-së, shkruan Indeksonline.

Asnjë koment

Comments are closed.