24-10-2020

Arrestohet pasi posedon cigare “marihuanë”

Një person është arrestuar në Prizren për posedim të paautorizuar të substancave narkotike.

Sipas policisë tek i dyshuari (K/Shqiptar) gjatë një kontrolle është gjetur dhe konfiskuar një cigare e mbushur me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, me peshë 1.03 gram.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.