30-11-2020

Arrestohet personi që mori ulëset e Komunës së Malishevës

Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një situatë e pazakontë në komunën e Malishevës.

Ishte kontraktuar për të furnizuar komunën me 24 ulëse lëvizëse, mirëpo ende nuk i kishte marrë paratë. E kjo e ka shtyrë një qytetar nga Malisheva të shkojë e t’i marrë këto ulëse. Për këtë veprim të tij është arrestuar nga policia e Kosovës ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./IndeksOnline/

Lexo edhe:

Kush dhe ku po vendosë për arsimin në Prizren sipas Nismës dhe AAK-së?

Asnjë koment

Comments are closed.