20-05-2024

Ballkani ndalet nga Feronikeli 74, barazon Prishtina e fiton Drita

Një ndeshje tejet interesante u zhvillua në Suharekë, ku pamë katër gola, shkruan Indeksonline
Tri gola u realizuan në pjesën e parë, kurse një i vetëm u shënua në pjesën e dytë dhe ishte klubi vendas që barazoi rezultatin në 2:2.
Me këtë barazim, Ballkani mbetët në pozitën e parë me 44 pikë, kurse Feronikeli ’74 në pozitën e 7-të me 22 pikë./IO

 

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.