23-09-2023

“Ballkani” padit RTV Dukagjinin për shpifje dhe fyerje ( Dokument)

Ballkani ka njoftuar se klubi e ka paditur për shpifje Radio Televizionin Dukagjini.

Faqja në Facebook “Dueli Sportiv” kishte raportuar se Ballkani tash e tre muaj nuk i kishte paguar futbollistë, postim që më vonë ishte fshirë.

Pas kësaj, ka reaguar Ballkani duke i demantuar këto lajme, përveç tjerash tani kanë paditur Dukagjinin, duke i kërkuar një dëmshpërblim prej 5 milionë eurove.

Më poshtë e gjeni reagimin e plotë nga klubi suharekas. /GS

Asnjë koment

Comments are closed.