24-05-2024

Bastisja e pronave të Radojiçiqit dhe spitali në Mitrovicë të Veriut (VIDEO)

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot është ka kryer pesë kontrolle në tri komunat në veri të Kosovës.

Shënjestër e këtyre kontrolleve ka qenë edhe vila e nënkryetarit të Listës Serbe, Milan Radojiçiq.

Klan Kosova, ka bërë të ditur se te vila e Radojiçiqit janë parë truproje dhe qenë të trajnuar që po bënin roje.

“Policia ka konfirmuar se këtu ka konfiskuar një barkë dhe një motor me katër rrota”, ka thënë gazetari Tahiri.

 

Asnjë koment

Comments are closed.