30-05-2024

Ky është personi i plagosur sot në Prishtinë, ja kush dyshohet që e kreu aktin

Një person është plagosur paraditën e sotme në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i plagosuri është Defrim Kuçi.

Burimet e Indeksonline poashtu bëjnë të ditur se i dyshuari për plagosjen e Kuçit është Flamur Berisha.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka siguruar lokacionin ku ka ndodhur plagosja dhe po merret me rastin.

Asnjë koment

Comments are closed.