16-10-2021

Bebe Rexha rrëmben një çmim në “iHeart Radio”

Bebe Rexha çdo ditë po numëron suksese të reja.

Këngëtarja ka qenë së fundi e ftuar në “iHeart Radio”, që u mbajt në Toronto të Kanadasë, shkruan lajmi.net.

Bebe nga eventi “MMVAS” nuk doli duarbosh, kjo ngase ajo rrëmbeu çmimin “Bashkëpunimi më i mirë”.

E emocionuar, këngëtarja ka falënderuar fansat që e kanë votuar dhe Florida Georgina Line për bashkëpunimin që kishte me të, pra projektin “Meant to Be”.

Në këtë event, Bebe Rexha kishte përzgjedhur një fustsn gri, në të cilin vinte në pah këmbët seksi.

Asnjë koment

Comments are closed.