22-07-2024

Bie çatia mbi vetura në lagjen “Pejton”

Çatia e një objekti banesor në lagjen “Pejton” ka rënë mbi veturat e parkuara, si pasojë e frymës që mbizotëroi në Prishtinë të martën paradite.

Nuk është raportuar për të lënduar.

Policia dhe ekipet emergjente janë parë në vendin ku ka ndodhur ngjarja./IO

 

Asnjë koment

Comments are closed.