03-12-2020

Bie nga pema, vdes një prizrenas

Një person nga Prizreni është rrëzuar aksidentalisht nga një pemë. Si pasojë e lëndimeve të marra, personi në fjalë ka ndërruar jetë.

Lajmin për këtë rast e kanë bërë me dije organet e hetuesisë së Kosovës.

“Rr. Sheh Emini, Prizren 01.10.2020 – 17:35. Viktima mashkull  kosovar, është rrëzuar nga pema dhe ka pësuar lëndime të rënda. Viktimës i është dhënë tretmani mjekësor, por nga lëndimet e pësuara, ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML, për obduksion”, thuhet në njoftim.

Asnjë koment

Comments are closed.