09-02-2023

Botërori: Ky është orari dhe ndeshjet gjysmëfinale

Të martën me fillim nga ora 20:00 Kroacia do të përballet me Argjentinën në gjysmëfinalen e parë të Botërorit.

Një ditë më vonë, po ashtu nga ora 20:00, Franca do të përballet me befasinë e këtij Botërori, Marokun

Finalja luhet të dielën, më 18 dhjetor. /Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.