28-01-2023

Botërori: Sot fillon faza eliminuese, këto janë ndeshjet e sotme

Katari: Sot fillon raundi i fazës eliminuese 1/8 të Botërorit, ku ekipi i parë që do ta sigurojë çerekfinalen, do të jetë njëra prej Holandës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Holanda dhe ShBA hapin duelin e ditës së sotme, me fillim nga ora 16:00.

Sfida e dytë e ditës do të jetë ajo mes Argjentinës dhe Australisë, e cila zhvillohet nga ora 20:00.

Fituesit e këtyre dy dueleve do të përballen mes vete në raundin çerekfinal të Botërorit.

Asnjë koment

Comments are closed.