04-12-2023

“Hutohet” Totaj i PDK-së, ia bën share Albin Kurtit – por i bie pishman

Shaqir Totaj duket se është emocionuar shumë pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë.

Kjo për faktin se e ka bë share urimin e kryeministrit Albin Kurti, atë ku thoshte “Serbia nuk kalon. Urime Zvicrës”.

Totaj më pas e ka fshirë postimin, dhe e ka bërë një urim tjetër.

 

Asnjë koment

Comments are closed.